ZABYTKOWY AUTOBUS WYNAJEM

Zabytkowe autobusy na wynajem - poznaj szczegóły

JELCZ M181MB - MIEJSKI NISKOPODŁOGOWY

Zabytkowy autobus na wynajem

Posiadamy na wynajem zabytkowy 18 metrowy autobus miejski , który niewątpliwie pomieści aż 180 osób (44 miejsca siedzące oraz 136 miejsc stojących). Pojazd zachował swoją pierwotną formę, dlatego świetnie nadaje się na każdą okoliczność. Nasz Jelcz jest pojazdem przegubowym i za razem niskopodłogowym, co czyni go wyjątkowym.

Nasz autobus to przede wszystkim pojazd unikatowy, ponieważ z wyprodukowanych 10 sztuk został tylko jeden Jelcz M181MB. Dlatego bezsprzecznie został zarejestrowany jako pojazd zabytkowy. 

Pomysłów na wykorzystanie autobusu może być mnóstwo. Dla przykładu, możemy go wykorzystać jako pojazd ślubny, albo przewóz gości na wesele lub nawet jako zaplecze techniczne na firmowym evencie. My jednak wzbogaciliśmy pojazd o coś niepowtarzalnego, mianowicie:

W autobusie zainstalowaliśmy zagadki, aby móc wykorzystywać go jako niecodzienną formę atrakcji. Jednak sposób w jaki to zrobiliśmy, oczywiście nie ingeruje w wygląd i strukturę wewnętrzną autobusu, a co za tym idzie, autobus nadal możemy wykorzystywać do przejazdów okazjonalnych (np. ślub). 

Przede wszystkim formę zagadek dostosowaliśmy na atrakcje masowe, jak i na zamówienia indywidualne. W przypadku, gdy zapotrzebowanie wymaga obsługi dużych zgromadzeń, zagadki konfigurujemy w taki sposób, aby grupy po 10 osób rozwiązywały je w czasie 10 minut. Natomiast na indywidualne zamówienia możemy zamontować dodatkowe zagadki, które wydłużają czas rozgrywki w zależności od potrzeb. Możemy również spersonalizować zagadki pod dowolną formę eventu.

Ponad to pojazd posiada rozkładaną rampę, która umożliwia wjazd osobom na wózkach dla niepełnosprawnych w związku z tym przystosowany jest do przewozu takich osób.

Zabytkowy autobus wynajem - Kontakt

Tel. 508 465 627
info@escapeservice.pl

Jelcz M181MB

Dni Transportu Publicznego 22.09.2018r Autobus jako ESCAPE ROOM.

Halloween Warszawa

ZOMBIE BUS – Halloween 31.10.2019r (Zabawa publiczna) 

Bus Escape Escape Room w autobusie

Piknik rodzinny z udziałem Escape Busa 9.06.2019 r.

zabytkowy autobus wynajem warszawa

Promocja książki „Dziennik 29” 13.03.2019r. Autobus jako Escape Bus

zabytkowy autobus wynajem

Autobus jako pojazd ślubny – Przewóz Młodych wraz z gośćmi 15.06.2019 r.

Nieoczekiwana zmiana trasy Bus Escape Escape Service

Obsługa linni „K” na Nocy Muzeów – kraniec Mariensztat 18.05.2019

Nie zapomnij polubić naszej strony na facebooku https://www.facebook.com/zabytkowe.jelcze