BUSESCAPE - Escape Room w prawdziwym zabytkowym autobusie

BusEscape - Escape Room w zabytkowym autobusie

Bus Escape - INFORMACJE OGÓLNE

Bus Escape jest pierwszym w Polsce Escape Roomem zbudowany w prawdziwym oraz zabytkowym autobusie polskiej marki Jelcz. Chociaż słowo „zbudowanym” może okazać się mocno przesadzonym, jednak zagadki wkomponowaliśmy w przestrzeni pasażerskiej w sposób taki, który nie zmienia konstrukcji jak i pierwotnego przeznaczenia pojazdu, dlatego będziecie musieli się sporo natrudzić, aby odnaleźć je wszystkie. 

BEZPIECZEŃSTWO w BusEscape

Nasz BusEscape jako pojazd do przewozu osób już podczas produkcji został wyposażony w systemy bezpieczeństwa wyjść awaryjnych. Ważnym aspektem jest to, że posiada wyjścia awaryjne, gaśnice, monitoring oraz czuwającą nad wszystkim obsługę. Ze względu na priorytetowy nakład na bezpieczeństwo z naszej strony, przed przystąpieniem do zabawy w Escape Roomie zostaniecie przede wszystkim poinstruowani o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w naszym zabytkowym autobusie. Z uwagi na to, że pojazd jest zabytkiem i podlega ścisłej ochronie, dlatego prosimy o bezwzględne przestrzeganie regulaminu i wykonywanie poleceń wydawanych przez obsługę.

Jelcz M121MB
Zabytkowy autobus wynajem

DOSTĘPNE SCENARIUSZE

NIEOCZEKIWANA ZMIANA TRASY - IDEALNY NA EVENT FIRMOWY, WIECZÓR PANIEŃSKI / KAWALERSKI

Nieoczekiwana zmiana trasy (2 - 15 osób)

Na przystanek podjechał autobus oznakowany jako Z-1 „Centrum” do którego wsiedliście  z przekonaniem, że zawiezie was do celu. Po chwili jednak zorientowaliście się, że pojazd niewątpliwie zmienia trasę i tu rozpoczyna się wasza przygoda w Escape Room. Różnorodność oraz forma zagadek z pewnością dostarczy niesamowitych emocji i atrakcji. Do rozwiązania będziecie mieli sporą ilość układanek, a waszym finałowym zadaniem będzie otwarcie walizki, w której znajdziecie atrakcyjną niespodziankę dla wszystkich na kontynuację dalszej zabawy! Podejmiecie wyzwanie czy rozmowę z kierowcą w czasie jazdy?

A może chcecie kogoś wkręcić w nietypową zabawę? Nie zdradzajcie, że Z-1 to fikcyjna linia. Kierunkowy napis z przodu – „Centrum” przekonuje każdego, że jedzie w dobrym kierunku 🙂

CENNIK:

Cena podstawowa:  Wybierz dowolny przystanek POCZĄTKOWY oraz KOŃCOWY.

650 PLN (Zawiera przejazd 60 minutowy z rozwiązywaniem zagadek na terenie Warszawy oraz prezent dla uczestników zabawy) 

Można dokupić dodatkowe 30 min jazdy: +100 PLN za  każde 30 min.

Nieoczekiwana zmiana trasy

WARSAW PUZZLE TOUR - POZNAJ WARSZAWĘ Z PERSPEKTYWY AUTOBUSU

SCENARIUSZ NIEDOSTĘPNY DO ODWOŁANIA Z POWODU ZAMKNIĘTYCH ULIC NA TRASIE PRZEJAZDU!

Warsaw puzzle tour (8 - 30 osób)

Wsiadamy do autobusu  w Centrum Warszawy i ruszamy w godzinną podróż. Podzieleni na grupy uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zagadkami związanymi ze stolicą, a część wskazówek wpleciona będzie w krajobraz. Nie musicie znać topografii miasta, aby rozwiązać wszystkie zagadki, natomiast dla tych, którzy nie znają Warszawy, będzie to świetna okazja aby zwiedzić stolicę z niecodziennej perspektywy. 

Celem gry jest otwarcie tajemniczej walizki z atrakcyjną niespodzianką dla wszystkich uczestników.

CENNIK:

Cena podstawowa: Początek i koniec z Centrum 03

650 PLN dla 8 osób + 10 PLN kolejna osoba (max 30 osób)

 (Zawiera przejazd 60 minutowy na terenie Warszawy z rozwiązywaniem zagadek oraz prezent dla uczestników zabawy)

Warsaw puzzle tour

WARSAW RETRO PUZZLE TOUR - POZNAJ WARSZAWĘ Z PERSPEKTYWY LEGENDARNEGO OGÓRKA Z PRL-u

SCENARIUSZ NIEDOSTĘPNY DO ODWOŁANIA Z POWODU ZAMKNIĘTYCH ULIC NA TRASIE PRZEJAZDU!

Warsaw retro puzzle tour (8 - 40 osób)

Wsiadamy do legendarnego „Ogórka”  w Centrum Warszawy i ruszamy w godzinną podróż. Podzieleni na grupy uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zagadkami związanymi ze stolicą, a część wskazówek wpleciona będzie w krajobraz. Nie musicie znać topografii miasta, aby rozwiązać wszystkie zagadki, natomiast dla tych, którzy nie znają Warszawy, będzie to świetna okazja, aby zwiedzić stolicę z niecodziennej perspektywy na pokładzie legendarnego Jelcza „Ogórka” z czasów PRL-u. 

Celem gry jest otwarcie tajemniczej walizki z atrakcyjną niespodzianką dla wszystkich uczestników. Każdy z graczy otrzyma wyjątkową talię 55 kart do gry z malowniczymi wizerunkami zabytków Warszawy.

CENNIK:

Cena podstawowa: Początek i koniec z Centrum 03

2700 PLN (brutto)

(Zawiera przejazd 60 minutowy legendarnym „Ogórkiem” na terenie Warszawy z rozwiązywaniem zagadek oraz prezent dla każdego z uczestników – Talię kart z malowniczymi zabytkami Warszawy).

Warsaw Retro Puzzle Tour

REZERWACJE

REZERWACJE NA SCENARIUSZ RETRO NALEŻY DOKONYWAĆ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE POD NUMEREM:
508465627 lub mailowo info@escapeservice.pl

SPODOBAŁ SIĘ NASZ AUTOBUS I CHCESZ WYNAJĄĆ NA DOWOLNY EVENT? ZADZWOŃ - 508465627

UŻYCZAMY AUTOBUSU JAKO POJAZD ŚLUBNY, PRZEWÓZ GOŚCI, INDYWIDUALNE WYCIECZKI, PLAN FILMOWY ORAZ NA PIKNIKI.