MOBILNY ESCAPE ROOM W DOWOLNYM HOTELU

MOBILNY ESCAPE ROOM TO DOSKONAŁA FORMA ROZRYWKI NA EVENTY FIRMOWE, IMPREZY INTEGRACYJNE ORAZ OKOLICZNOŚCIOWE

ZABAWA ODBYWA SIĘ W POKOJACH HOTELOWYCH. OFERTA PRZEZNACZONA DLA GRUP DO 100 UCZESTNIKÓW.

MOBILNY ESCAPE ROOM

Mobilny Escape Room to zabawa, która niewątpliwie polega na rozwiązywaniu szeregu różnorodnych zagadek. i zadań. Wszystko oczywiście odbywa się w specjalnie przygotowanych pokojach hotelowych. Zabawa w Escape Room jest niezwykle atrakcyjna, ponieważ wyzwala pokłady kreatywności, inteligencji oraz umiejętności gry zespołowej.  Celem gry nie jest wydostanie się z zamkniętego pokoju ze względu na bezpieczeństwo. Zakończeniem gry jest przede wszystkim wykonanie zadania fabularnego. Do sprawnego przeprowadzenia zabawy potrzebujemy trzech pokoi, gdyż w jednym z nich instalujemy nasze centrum dowodzenia. Jest nam to potrzebne do sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia gry w dwóch pozostałych pokojach, dlatego wymagamy trzeciego pokoju.

Zaplecze techniczne jest dla nas bardzo ważne, ponieważ w każdym pokoju instalujemy kamery, jak i odsłuch, który niezbędny jest nam w czasie gry do udzielania podpowiedzi i obserwacji graczy. Pokój techniczny może być jedno osobowy, ale z racji stosowania technologii bezprzewodowej, powinien znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie z pokojami, w których będzie odbywać się zabawa. 

NASZE POKOJE

AGENT KGB

Fabuła pokoju jak i zagadki oraz podkład muzyczny pozwalają przenieść się uczestnikom w czasy ZSRR. Zadaniem graczy jest podążanie śladami agenta KGB, który zatrzymał się w hotelu oraz wykradnięcie mu tajnych danych wywiadowczych. Znajomość języka rosyjskiego oraz wiedza o byłym ZSRR bez wątpienia nie jest wymagana przez graczy. Pokój przygotowany jest oczywiście w dwóch językach: PL/EN. Czas rozgrywki 60 min. MOŻLIWA JEST GRA DO 15 osób w dwóch pokojach jednocześnie.

Uczestnicy mają do rozwiązania aż 15 zagadek, z czego ponad połowa zawiera elementy elektroniczne, co znacznie uatrakcyjnia zabawę. Każda rozgrywka jest monitorowana, w związku z tym gracze w każdej chwili mogą otrzymać podpowiedź.

Lub odwiedź nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/escapeservice/