WYŚCIG AUTOBUSÓW

Gra planszowa dla 2 – 4 graczy.

Gra planszowa Wyścig autobusów przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców (zarówno dla dzieci jak i dorosłych). 

Ponieważ plansze oraz pionki – modele autobusów wykonane zostały z grubego papieru w formacie  A4, niezbędne będzie ich samodzielne wykonanie, polegające na wycięciu z szablonu i złożeniu. 

Celem gry jest przemieszczanie się autobusami pomiędzy poszczególnymi planszami, na których czekają na graczy różne utrudnienia, natomiast same plansze rozkłada się na dowolnej zadaszonej powierzchni, w dowolnej konfiguracji i odległości od siebie. Przede wszystkim im większa będzie odległość od poszczególnych planszy tym dłuższa będzie cała rozgrywka, gdyż autobusy będą miały większy dystans do pokonania. W przeciwieństwie do innych gier, możliwości są prawie nieskończone, ponieważ nie trzeba ograniczać się do jednego pomieszczenia. 

W skład zestawu wchodzą 2 plansze (start, meta). 6 planszy przejazdowych z różnymi zdarzeniami, oraz 2 szablony z czterema autobusami (pionkami), które należy wyciąć i złożyć.

Dzięki tej grze doskonale spędzicie czas we wspólnym gronie, a w rezultacie poczujecie się jak prawdziwi kierowcy autobusów miejskich.

Promocyjna cena gry: 30 PLN +  koszt wysyłki kurierem 16 PLN.

Grę można zamówić poprzez poniższy formularz, podając dane zamawiającego jak również adres do wysyłki. Na koniec otrzymacie wiadomość zwrotną z dalszymi instrukcjami.